2 53
 
На майстер класі, що відбувся в Premier Palace Hotel під керівництвом Art-studio "Творча Кухня" діти малювали образи, з якими у них зараз асоціюється Україна.
 
 
«Це я намалював ракети «Нептун», а це – корабель окупантів тоне, а тут на дні рибки і вони сміються», - розповідає про свій малюнок Михало, 11 років. Серед образів, що втілили діти на малюнках були також соняшники, рай і пекло, янгол у вишиванці, карпатські гори, що асоціюються із безпекою. Діти ділилися почуттями через кольори і із задоволенням провели час.
 
2 55
 
Захід з арт-терапії відбувся у рамках Міжнародного благодійного проєкту сучасного мистецтва «Baranovskyi. Ukraina. Діти». В арт класі взяли участь діти, батьки яких тримають фронт та боронять нашу країну.
 
Однойменна виставка картин Андрія Барановського та його маленьких підопічних наразі триває на першому поверсі готелю. 2 вересня 2022 року вона завершиться благодійним аукціоном, зібрані кошти з якого будуть спрямовані на допомогу постраждалим дітям України.
 
Організатори заходу:
Благодійний фонд “Неминуча перемога”,
Благодійний фонд “Весна!”,
Арт-студія “Творча Кухня”.
 
Партнер заходу:
Premier Palace Hotel Kyiv
Європейська Бізнес Асоціація

Інші новини

Military Run Ua 2022

03 жовтня 2022

  Цього року в жовтні буде перша річниця проєкту Military Run Ua!   Читати далі

Відбувся благодійний аукціон «Baranovsky. Ukraina. Діти»!

05 вересня 2022

У Premier Palace Hotel Kyiv відбувся благодійний аукціон «Baranovsky. Ukraina. Діти»!   Читати далі

Арт-терапія для дітей війни від Міжнародного благодійного проєкту «Baranovsky. Ukraina. Діти»…

08 серпня 2022

10 серпня 2022 року відбудеться перший майстер-клас з живопису для дітей, батьки яких тримають фронт та захищають країну.   Читати далі