2 53
 
На майстер класі, що відбувся в Premier Palace Hotel під керівництвом Art-studio "Творча Кухня" діти малювали образи, з якими у них зараз асоціюється Україна.
 
 
«Це я намалював ракети «Нептун», а це – корабель окупантів тоне, а тут на дні рибки і вони сміються», - розповідає про свій малюнок Михало, 11 років. Серед образів, що втілили діти на малюнках були також соняшники, рай і пекло, янгол у вишиванці, карпатські гори, що асоціюються із безпекою. Діти ділилися почуттями через кольори і із задоволенням провели час.
 
2 55
 
Захід з арт-терапії відбувся у рамках Міжнародного благодійного проєкту сучасного мистецтва «Baranovskyi. Ukraina. Діти». В арт класі взяли участь діти, батьки яких тримають фронт та боронять нашу країну.
 
Однойменна виставка картин Андрія Барановського та його маленьких підопічних наразі триває на першому поверсі готелю. 2 вересня 2022 року вона завершиться благодійним аукціоном, зібрані кошти з якого будуть спрямовані на допомогу постраждалим дітям України.
 
Організатори заходу:
Благодійний фонд “Неминуча перемога”,
Благодійний фонд “Весна!”,
Арт-студія “Творча Кухня”.
 
Партнер заходу:
Premier Palace Hotel Kyiv
Європейська Бізнес Асоціація

Інші новини

З Днем Соборності України!

22 січня 2023

Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу! Наша сила в єдності! Де єдність – там перемога! Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

26 грудня 2022

  Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя! Читати далі

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

20 грудня 2022

Цього року ми передали вітання та підтримали ГО "Товариство захисту прав дітей з інвалідністю "Ніжність", яка опікується дітьми з інвалідністю... Читати далі

З Днем Збройних Сил України!

06 грудня 2022

В цей день хочемо подякувати Збройними Силам України за кожен день тяжкої праці в обороні нашої Батьківщини!   Читати далі