241988 WhatsApp Image 2022 05 31 at 19.53.25 1 960x380 0

Організатори забігу Soldier Field 10 вручили флаг США на честь Збройних Сил України!

Перед початком самого забігу відбулася традиційна передача Американського флагу, що присвячений чоловікам і жінкам військової служби. Цього разу флаг було передано на честь Збройних Сил України.

IMG 9279 2

Флаг прийняв капітан української команди, лейтенант Національної гвардії України, який у 2014 році воював у секторі М (Маріуполь, Маріупольський р-н, Тельмановський р-н)командир стрілецького взводу та командир зведеного загону - Вадим Коробенко!

Вадим висловив свою подяку та вшанував ветеранів Збройних Сил США : "Брати і сестри зі Сполучених Штатів! Дякую вам за підтримку та допомогу для моєї Батьківщини, для моєї рідної країни! Саме у цей момент, у цей ранок, вчора, сьогодні й завтра мої брати і сестри українці б’ються за свободу і демократію у всьому світі. Прошу вас завжди пам’ятати подвиг українців, прошу вас у цей непростий час просинатися і засинати з думками про Україну. Тепер звертаюся до вас, наші брати зі Збройних Сил США! Ви є герої для своєї країни і для нас також, і ми будемо разом на довгі роки. Слава Україні! Слава Сполученим Штатам!»

WhatsApp Image 2022 05 28 at 8.40.18 PM

Слідкуйте за нашими новинам у Facebook та Instagram!

Інші новини

З Днем Соборності України!

22 січня 2023

Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу! Наша сила в єдності! Де єдність – там перемога! Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

26 грудня 2022

  Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя! Читати далі

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

20 грудня 2022

Цього року ми передали вітання та підтримали ГО "Товариство захисту прав дітей з інвалідністю "Ніжність", яка опікується дітьми з інвалідністю... Читати далі

З Днем Збройних Сил України!

06 грудня 2022

В цей день хочемо подякувати Збройними Силам України за кожен день тяжкої праці в обороні нашої Батьківщини!   Читати далі