MRU Event Cover
 
Цього року в жовтні буде перша річниця проєкту Military Run Ua!
 
10 жовтня 2021 року відбувся Перший Український військовий забіг Military Run Ua. Це був неймовірний захід, присвячений 30 річчю Збройних Сил України та Дню Захисників та Захісниць України. Забіг відкрили та безпосередньо взяли участь Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, Засновник Благодійного фонду "Весна!" Микола Пасько та Засновник Благодійного фонду Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation Володимир Гаврилов! У заході взяли участь близько 1100 спортсменів, серед яких військовослужбовці, ветерани, цивільні та іноземні громадяни!
А в травні 2022 року, в рамках проєкту Run for Ukraine, наші ветерани взяли участь у забігу Soldiers Field 10 у Чикаго, США!
 
Нажаль, проведення повноцінного заходу Military Run Ua 2022 наразі неможливе через повномаштабну війну в Україні.
 
Попри всі перешкоди, ми плануємо індивдуально пробігти довільну дистанцію в період з 14 по 16 жовтня 2022 року до Дня Захисників та Захисниць України в знак солідарності з нашою ініціативою!
 
Долучайтесь до нас!
 
Пробіжіть довільну дистанцію та поширте в Facebook з хештегами #Обєднані_Перемогою #UnitedByVictory #MilitaryRunUA
 
Нагадуємо, що метою забігу є об'єднати націю та світову спільноту довкола захисників і захисниць Європи, вшанувати пам'ять полеглих воїнів, долучити Україну та її Збройні Сили до загальносвітових прогресивних трендів, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовослужбовцями, ветеранами, цивільними, діаспорним українством, іноземними громадянами, які виявили солідарність зі Збройними Силами України.
 
Разом до перемоги!!!

Інші новини

Ресурс для підтримки родин з дітьми

25 листопада 2022

  Ділимось з Вами корисним посиланням для підтримки родин з дітьми.    Читати далі

Military Run UA 2022

25 жовтня 2022

З 14 по 16 жовтня 2022 року відбувся Military Run UA 2022! Читати далі

Відбувся благодійний аукціон «Baranovsky. Ukraina. Діти»!

05 вересня 2022

У Premier Palace Hotel Kyiv відбувся благодійний аукціон «Baranovsky. Ukraina. Діти»!   Читати далі