MRU Event Cover
 
Цього року в жовтні буде перша річниця проєкту Military Run Ua!
 
10 жовтня 2021 року відбувся Перший Український військовий забіг Military Run Ua. Це був неймовірний захід, присвячений 30 річчю Збройних Сил України та Дню Захисників та Захісниць України. Забіг відкрили та безпосередньо взяли участь Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, Засновник Благодійного фонду "Весна!" Микола Пасько та Засновник Благодійного фонду Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation Володимир Гаврилов! У заході взяли участь близько 1100 спортсменів, серед яких військовослужбовці, ветерани, цивільні та іноземні громадяни!
А в травні 2022 року, в рамках проєкту Run for Ukraine, наші ветерани взяли участь у забігу Soldiers Field 10 у Чикаго, США!
 
Нажаль, проведення повноцінного заходу Military Run Ua 2022 наразі неможливе через повномаштабну війну в Україні.
 
Попри всі перешкоди, ми плануємо індивдуально пробігти довільну дистанцію в період з 14 по 16 жовтня 2022 року до Дня Захисників та Захисниць України в знак солідарності з нашою ініціативою!
 
Долучайтесь до нас!
 
Пробіжіть довільну дистанцію та поширте в Facebook з хештегами #Обєднані_Перемогою #UnitedByVictory #MilitaryRunUA
 
Нагадуємо, що метою забігу є об'єднати націю та світову спільноту довкола захисників і захисниць Європи, вшанувати пам'ять полеглих воїнів, долучити Україну та її Збройні Сили до загальносвітових прогресивних трендів, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовослужбовцями, ветеранами, цивільними, діаспорним українством, іноземними громадянами, які виявили солідарність зі Збройними Силами України.
 
Разом до перемоги!!!

Інші новини

З Днем Соборності України!

22 січня 2023

Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу! Наша сила в єдності! Де єдність – там перемога! Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

26 грудня 2022

  Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя! Читати далі

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

20 грудня 2022

Цього року ми передали вітання та підтримали ГО "Товариство захисту прав дітей з інвалідністю "Ніжність", яка опікується дітьми з інвалідністю... Читати далі

З Днем Збройних Сил України!

06 грудня 2022

В цей день хочемо подякувати Збройними Силам України за кожен день тяжкої праці в обороні нашої Батьківщини!   Читати далі