t shirts

Ми раді повідомити, що Благодійний фонд "Весна!" продовжує свою підтримку громадській організації "Товариство дітей з інвалідністю "Ніжність", яка займається піклуванням про дітей з інвалідністю в місті Горішні Плавні.

Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на любов, турботу та можливості для розвитку, незалежно від обставин, у яких вона опинилася. Це переконання спонукає нас співпрацювати з чудовими організаціями, які поділяють наше бачення.

Громадська організація "Товариство дітей з інвалідністю "Ніжність" вже багато років проводить видатну роботу, створюючи сприятливе середовище, де діти з інвалідністю можуть розвиватися і процвітати. Їх відданість наданню всебічної підтримки, включаючи освіту, терапію та емоційне благополуччя, дійсно заслуговує на похвалу. Підтримуючи їх, ми прагнемо посилити їхній вплив та сприяти всебічному розвитку цих надзвичайних дітей.

Слідкуйте за новинами про наші поточні ініціативи, і давайте продовжувати змінювати світ на краще!

Інші новини

Run For Ukraine 2023

09 травня 2023

 27 травня 2023 року українські ветерани візьмуть участь у забігу Soldiers Field 10 в Чикаго, США!   Читати далі

З Днем Соборності України!

22 січня 2023

Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу! Наша сила в єдності! Де єдність – там перемога! Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

26 грудня 2022

  Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя! Читати далі

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

20 грудня 2022

Цього року ми передали вітання та підтримали ГО "Товариство захисту прав дітей з інвалідністю "Ніжність", яка опікується дітьми з інвалідністю... Читати далі