284114161 5114756181894277 6486458754064942119 n

Перший Український військовий забіг Military Run UA відбувся 10 жовтня 2021 року у Києві з нагоди Дня захисників та захисниць та 30-річчя заснування Збройних Сил України.
 
Організаторами та Ініціаторами забігу стали: Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, Благодійна організація "Благодійний фонд "Весна" та Благодійна фонд Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation.
 
У січні 2022 року лідер MANDRY Sergiy Fomenko написав слова і музику «Гімну Українського Військового Забігу», а на початку лютого «Мандри» записали пісню на студії . Прем’єру пісні було заплановано на травень 2022 року в Маріуполі - для військових Збройних Сил України та Нацгвардії , синхронно з участю українських ветеранів в забігу «10 Soldiers Miles» в Чікаго, присвяченому усім загиблим військовим Армії США.
 
Плани змінила нова фаза війни рф проти України, і вже з 25 лютого «Гімн Українського Військового Забігу Military Run» залунав в ефірах українських радіостанцій.
Попри повномаштабну війну в Україні, організатори Military Run UA, в співпраці з американською організацією Kyiv Committee of Chicago Sister Cities International вирішили не скасовувати участь наших військових в ветеранському забігу Армії США в Чікаго. Поранені українські ветерани, що знаходяться на реабілітації в США, візьмуть участь в цьому марафоні в знак подяки США за потужну підтримку України, та в знак солідарності з ветеранами Збройних Сил США в боротьбі за свободу, демократію, та права людини в усьому світі!
 
Ексклюзивним подарунком до цієї події стала прем’єра відеокліпу гурту «Mандри» на пісню «Гімн Українського Військового Забігу Military Run», який було створено за підтримки Благодійного Фонду «Весна!» та «Kyiv Committee of Chicago Sisters Cities International».
 
Режисура та монтаж - Юрій Коновальський.
Оператор-постановник - Руслан Богдан.
Фокус пулер - Мітя Бородін.
Світло - Денис Шуст.
Виконавчий продюсер - Григорій Плевако.
Автор ідеї - Сергій Фоменко.
 
Окрема подяка: ГО « Брати по Зброї», 2-й роті 206 батальйону ТРО ЗСУ м. Київ, благодійному фонду « Коло» та студії «One Location».
 
 
Разом переможемо! Слава Україні!
 

Інші новини

З Днем Соборності України!

22 січня 2023

Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу! Наша сила в єдності! Де єдність – там перемога! Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

26 грудня 2022

  Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя! Читати далі

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

20 грудня 2022

Цього року ми передали вітання та підтримали ГО "Товариство захисту прав дітей з інвалідністю "Ніжність", яка опікується дітьми з інвалідністю... Читати далі

З Днем Збройних Сил України!

06 грудня 2022

В цей день хочемо подякувати Збройними Силам України за кожен день тяжкої праці в обороні нашої Батьківщини!   Читати далі