284114161 5114756181894277 6486458754064942119 n

Перший Український військовий забіг Military Run UA відбувся 10 жовтня 2021 року у Києві з нагоди Дня захисників та захисниць та 30-річчя заснування Збройних Сил України.
 
Організаторами та Ініціаторами забігу стали: Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, Благодійна організація "Благодійний фонд "Весна" та Благодійна фонд Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation.
 
У січні 2022 року лідер MANDRY Sergiy Fomenko написав слова і музику «Гімну Українського Військового Забігу», а на початку лютого «Мандри» записали пісню на студії . Прем’єру пісні було заплановано на травень 2022 року в Маріуполі - для військових Збройних Сил України та Нацгвардії , синхронно з участю українських ветеранів в забігу «10 Soldiers Miles» в Чікаго, присвяченому усім загиблим військовим Армії США.
 
Плани змінила нова фаза війни рф проти України, і вже з 25 лютого «Гімн Українського Військового Забігу Military Run» залунав в ефірах українських радіостанцій.
Попри повномаштабну війну в Україні, організатори Military Run UA, в співпраці з американською організацією Kyiv Committee of Chicago Sister Cities International вирішили не скасовувати участь наших військових в ветеранському забігу Армії США в Чікаго. Поранені українські ветерани, що знаходяться на реабілітації в США, візьмуть участь в цьому марафоні в знак подяки США за потужну підтримку України, та в знак солідарності з ветеранами Збройних Сил США в боротьбі за свободу, демократію, та права людини в усьому світі!
 
Ексклюзивним подарунком до цієї події стала прем’єра відеокліпу гурту «Mандри» на пісню «Гімн Українського Військового Забігу Military Run», який було створено за підтримки Благодійного Фонду «Весна!» та «Kyiv Committee of Chicago Sisters Cities International».
 
Режисура та монтаж - Юрій Коновальський.
Оператор-постановник - Руслан Богдан.
Фокус пулер - Мітя Бородін.
Світло - Денис Шуст.
Виконавчий продюсер - Григорій Плевако.
Автор ідеї - Сергій Фоменко.
 
Окрема подяка: ГО « Брати по Зброї», 2-й роті 206 батальйону ТРО ЗСУ м. Київ, благодійному фонду « Коло» та студії «One Location».
 
 
Разом переможемо! Слава Україні!
 

Інші новини

Арт-терапія для дітей війни від Міжнародного благодійного проєкту «Baranovsky. Ukraina. Діти»…

08 серпня 2022

10 серпня 2022 року відбудеться перший майстер-клас з живопису для дітей, батьки яких тримають фронт та захищають країну.   Читати далі

Що цікавого на виставці «Baranovsky. Ukraina. Діти» в Києві?

04 серпня 2022

  В Києві проходить Міжнародний благодійний проєкт «Baranovsky. Ukraina. Діти»!   Читати далі

Виставка «Baranovsky. Ukraina. Діти» в Києві!

28 липня 2022

    22 липня відбулось урочисте відкриття виставки «Baranovsky. Ukraina. Діти» в Києві!   Читати далі

2 місце в номінації "Благодійність у захисті України"!

06 червня 2022

Благодійний фонд "Весна!" посіли 2 місце в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2021» у номінації "Благодійність у захисті України"! Читати далі