art class

10 серпня 2022 року відбудеться перший майстер-клас з живопису для дітей, батьки яких тримають фронт та захищають країну.
 
Спричинений війною та її наслідками стрес, якого нині зазнають діти, що залишились в Україні, має дуже негативний вплив на психічне здоров’я та розвиток. Образотворче мистецтво може бути потужною терапією, адже через творчість можна виразити травматичний досвід, а отже переосмислити його та зняти емоційну напругу.
 
На майстер-класі з живопису діти розповідатимуть свої історії та під керівництвом досвідчений педагогів Art-studio "Творча Кухня" ділитимуться почуттями через кольори.
 
Впоратися з емоціями та покращити настрій допоможе засновник громадської організації “Гармонія розвитку” Гуцуляк Ольга Михайлівна, фахівець з Монтесорі-терапії.
 
“Доки діти малюють - життя триває!” - є слоганом Міжнародного благодійного проєкту «Baranovsky. Ukraina. Діти», який має на меті розказати світу про сучасне українське мистецтво та підтримати дітей України. Виставка з малюнків дітей, що зараз триває в готелі Premier Palace Hotel Kyiv – це вже другий захід Міжнародного благодійного проєкту, запровадженого Андрієм Барановським та Благодійним Фондом «Неминуча Перемога». Перша виставка відбулася у Лондоні, кошти від проданих на аукціоні картин було спрямовано на потреби дітей-переселенців з Маріуполя.
 
Майстер-клас з арт-терапії пройде на терасі панорамного ресторану “Атмосфера”, що на 8 поверсі готелю Premier Palace Hotel Kyiv.
 
Організатори заходу:
Благодійний фонд “Весна!”,
 
Партнер заходу:

Інші новини

З Днем Соборності України!

22 січня 2023

Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу! Наша сила в єдності! Де єдність – там перемога! Читати далі

Вітаємо з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

26 грудня 2022

  Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя! Читати далі

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

20 грудня 2022

Цього року ми передали вітання та підтримали ГО "Товариство захисту прав дітей з інвалідністю "Ніжність", яка опікується дітьми з інвалідністю... Читати далі

З Днем Збройних Сил України!

06 грудня 2022

В цей день хочемо подякувати Збройними Силам України за кожен день тяжкої праці в обороні нашої Батьківщини!   Читати далі