Run For Ukraine 2

28 травня 2022 року у Чикаго, США українські ветерани взяли участь у забігу Soldier Field 10.

Наші захисники, що знаходяться на реабілітації в США, взяли участь у забігу Soldier Field 10 в Чикаго в знак подяки США за потужну підтримку України, та в знак солідарності з ветеранами Збройних Сил США в боротьбі за свободу, демократію, та права людини в усьому світі! 

Soldier Field 10 - це захід напередодні Дня пам'яті в Чикаго, що присвячений вшануванню пам'яті загиблих воїнів США. 

Цього року нашу команду представляли більше 60 учасників, серед яких були бійці, що захищали Схід України 2014 - 2015 роках - Вадим Коробенко, Богдан Ушарук, Руслан Попов, Тарас Забожчук, Владислав Куц.

284865032 432855065327987 8407635054931613243 n

Перед початком самого забігу відбулася традиційна передача Американського флагу, що присвячений чоловікам і жінкам військової служби. Цього разу флаг було передано на честь Збройних Сил України.

Флаг прийняв капітан української команди, лейтенант Національної гвардії України, який у 2014 році воював у секторі М (Маріуполь, Маріупольський р-н, Тельмановський р-н)командир стрілецького взводу та командир зведеного загону - Вадим Коробенко!

Вадим висловив свою подяку та вшанував ветеранів Збройних Сил США : "Брати і сестри зі Сполучених Штатів! Дякую вам за підтримку та допомогу для моєї Батьківщини, для моєї рідної країни! Саме у цей момент, у цей ранок, вчора, сьогодні й завтра мої брати і сестри українці б’ються за свободу і демократію у всьому світі. Прошу вас завжди пам’ятати подвиг українців, прошу вас у цей непростий час просинатися і засинати з думками про Україну. Тепер звертаюся до вас, наші брати зі Збройних Сил США! Ви є герої для своєї країни і для нас також, і ми будемо разом на довгі роки. Слава Україні! Слава Сполученим Штатам!»

241988 WhatsApp Image 2022 05 31 at 19.53.25 1 960x380 0

В рамках проєкту “Run for Ukraine” українські ветерани також зустрілися з українською діаспорою в Квівленді та відвідали українську школу при Катедрі св. о. Миколая в Чикаго, що від початку повномасштабної війни прийняла близько 70 нових учнів з України.

241989 WhatsApp Image 2022 05 31 at 19.53.25 960x380 0

Напередодні забігу, гурт "Мандри", за підтримки Київського комітету міст побратимів Київ-Чикаго та Благодійного фонду “Весна!” підготував подарунок для всіх наших захисників - прем'єра відеокліпу "Гімн Українського військового забігу"!

 
Проєкт має на меті підтримати Україну, вшанувати пам'ять полеглих воїнів, об’єднати ветеранів Збройних Сил України з ветеранами Збройних Сил США, зміцнити ветеранські дружні стосунки, сприяти соціалізації та обміну розповідями про лікування та реабілітації задля емоційного та фізичного відновлення.
 
Оргаізаторами проєкту Run for Ukraine виступили Київський комітет міст побратимів Київ-Чикаго та команда Український військовий забіг Military Run UA - Благодійний фонд Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation, Благодійна організація "Благодійний фонд "Весна" та Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного СтратКом ЗСУ / AFU StratCom.
 
Серед партнерів та спонсорів проєкту є Фонд “Спадщина” The Heritage Foundation, Фонд “Самопоміч” Selfreliance Federal Credit Union, організація Revived Soldiers Ukraine, організація XLeum Construction, програма Road Home Program at Rush
 
Слідкуйте за іншими новинами на нашій сторінці Facebook.
 
Слава Україні! 🇺🇦

Інші проєкти

Виставка «Baranovsky. Ukraina. Діти»

28 липня 2022

"Доки діти малюють - життя триває!" Читати далі

Гуманітарна допомога

19 травня 2022

Благодійний фонд "Весна!" і надалі продовжує свою діяльність та реагує на виклики сьогодення. Читати далі