military run 2021 91

10 жовтня 2021 року в Києві відбувся Перший Український військовий забіг за підтримки Благодійного фону "Весна!"

Український військовий забіг MILITARY RUN UA – це потужний захід об’єднання нації довкола своїх захисників, що приурочений до 30-річчя Збройних Сил України.
Україна – єдина держава в Європі, на території якої тривають активні бойові дії, стане першою на континенті, де відбудеться спортивний забіг під егідою її Збройних Сил.

Метою забігу є об'єднати націю та світову спільноту довкола захисників і захисниць Європи, вшанувати пам'ять полеглих воїнів, долучити Україну та її Збройні Сили до загальносвітових прогресивних трендів, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовослужбовцями, ветеранами, цивільними, діаспорним українством, іноземними громадянами, які виявили солідарність зі Збройними Силами України.

Захід відкритий для всіх - військовослужбовців ЗСУ та інших представників і представниць сектору безпеки та оборони, ветеранів АТО/ООС, цивільних громадян будь-якого віку, іноземних партнерів.

Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу родинам учасників бойових дій, які постраждали під час участі в АТО/ООС.

Головними організаторами Українського військового забігу MILITARY RUN UA є Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, Благодійний фонд "Весна!" та Благодійна організація БФ “Ветеранська десятка”.

Інші проєкти

Виставка «Baranovsky. Ukraina. Діти»

28 липня 2022

"Доки діти малюють - життя триває!" Читати далі

Гуманітарна допомога

19 травня 2022

Благодійний фонд "Весна!" і надалі продовжує свою діяльність та реагує на виклики сьогодення. Читати далі