Богдан Голова - фото

Видавництво збірки віршів Богдана Голови «Особливий лелека». Богдан, хлопець з м. Коростишів, Житомирської області, який спілкується зі світом через свої вірші.

Богдан має тяжку форму ДЦП і через хворобу до школи ходити не може, навчається вдома. Почав писати вірші декілька років тому.

Для нього це не просто хоббі, а висловлювання свого сприйнятті світу, людей, подій через його вірші, так як через проблеми зі здоров'ям йому тяжко це зробити звичайним способом.
Богдан написав вже більше 100 віршів, натхнення хлопець черпає з усього що бачить, з ким спілкується, хто його оточує...

Кожен вірш є особливим, з деякою ще юнацькою наївністю, його сприйняттям, але кожен дуже емоційний. Богдан Голова - хлопець, який переживає страждання через хворобу, але який є дуже сильний духом. Цей проект допоможе не просто хлопцю здіснити його мрію, але ще й покаже іншим особливим людям, що не дивлячись на проблеми та негаразди, потрібно не зупинятись.

«Благодійний фонд «Весна!» - українська благодійна організація, яка займається наданням допомоги у різних сферах благодійної діяльності.

Інші проєкти

Виставка «Baranovsky. Ukraina. Діти»

28 липня 2022

"Доки діти малюють - життя триває!" Читати далі

Гуманітарна допомога

19 травня 2022

Благодійний фонд "Весна!" і надалі продовжує свою діяльність та реагує на виклики сьогодення. Читати далі